+90(212) 671 45 18
   +90(212) 671 45 19
 info@flygroup.com.tr

Biz Kimiz?

“KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir.

“Biz!”

FLY GROUP, 2010 yılında İstanbul Türkiye’ de kuruldu. Berk Ayakkabı ve Saraciye SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ise FLY GROUP bünyesinde olup Türkiye’ nin en büyük; deri ve suni deri, terlik, sandalet, sabo üretici firmalarından biridir. Günlük 10.000 çift üretim kapasitesine sahip olmakla beraber 7,500 m2 kapalı üretim alanı, 2,500 m2 ise depolama alanına sahiptir. Üretimde daha çok doğal materyalleri tercih etmekle beraber taban ham maddesi olarak polyurethane, saya malzemesi olarak deri, suni deri ve tekstil kullanılmaktadır. Bayan, erkek ve çocuk segmentinde kalite ve sağlık öncelikli olmakla beraber modaya uygun Avrupa Standartlarında ürünler üretmekteyiz. Yazlık ve kışlık koleksiyonumuz çok geniş olmaklar beraber günün çizgisine uygun olarak sık sık yenilenip genişletilmektedir. Ürünlerimiz “Fly Soft” markamızla veya müşterilerimizin kendi markasıyla üretilmektedir. Dünya çapında 42'den fazla ülkeyle çalışmaktayız.

“Öndeyiz!” Sektör gereklerini en iyi şekilde takip eder, işimizi sürekli daha iyi yapmak için çabalarız.

“Bizim işimiz!”
BERK AYAKKABI, işinin gereklerini yerine getirirken şirketinin ve müşterilerinin kaynaklarını özenli ve etkin kullanır. Verilen hizmetin kalitesini tüm süreçlerinde sağladığı katma değer ile garanti altına alır.

"Dünya çapında 42' den fazla ülke ile çalışmaktayız."

MİSYONUMUZ

2010 yılında başlayan terlik üretimi faaliyetimizi, sürekli yenilikler ekleyip, son teknolojiyi de kullanarak ilerliyoruz. Türkiye de önemli markalara ve yurtdışı ihracat ayağın da yaklaşık 35’ten fazla ülke ile çalışıyoruz. Bununla beraber uluslar arası geçerliliği olan kalite belgelerine sahibiz.Terlik üretimi ile ilgili uzman ekibimizle birlikte, her sezon yeni koleksiyon hazırlayıp müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Modayı ayakta başlatıyoruz, her adımda mutluluk vaad ediyoruz. FLY SOFT bir dünya markasıdır.

VİZYONUMUZ

Terliklerimizi Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya tüketicileri ile buluşturmak. Kaliteli, güvenilir ve sağlıklı ürün yelpazemizi değerli tükecilerimize sunup, sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak. Bu hedef doğrultusun da emin adımlarla, başarı ile yürümeye devam edeceğiz.

Değerlerimiz

Kurumsal değerler ve günlük eylemler takım çalışması, sadakat, gizlilik, sürekli iyileştirme, sürekli eğitim ve çevre bakımı üzerine kuruludur.
MONTA
El işçiliği ile olan ürünler.
MEDİCAL
Uzun süre ayakta duranların, daha rahat hareket etmesi için kaliteli malzemeden üretililen ortopedik terlikler sağlık için oldukça faydalıdır.
ENJEKSİYON
Makine işçiliği olan ürünler.
AQUA
Çocuklar için özel tasarım ayakkabı.